115GSM Tinkturfarba Sublimada Trikita Reta Flago-Ŝtofo por Subĉielaj Retaj Strandaj Flagoj
115GSM Tinkturfarba Sublimada Trikita Reta Flago-Ŝtofo por Subĉielaj Retaj Strandaj Flagoj
Produkta Priskribo:
| Produkta Nomo | Tinkturfarba Sublimado Trikita Maŝa Flago-Ŝtofo |
| Priskribo | Mfreŝa, 100% Poliestero |
| Inko | Tinkturfarba Sub Rekta, Tinkturfarba Sub Papera Translokigo |
| Dikeco | Meza Pezo |
| Koloro | Wblanka |
| Pezo | 115 gramoj/metroj±5g) |
| Apliko | Fmalfruoj,standardoj |
| Maksimuma larĝo | 90/110/130/160/180/220/260/320cm |
| Norma longo | 100m/120m |
| Konduktempo | 20-30 labortagoj |
| Pakaĵo | Hard-tubo kun teksitaj saketoj aŭ aervezikaj filmoj |
Trajtoj:
1. Sen PVC / Sen ftalatoj
2. Ŝirerezista
3. kontraŭ-UV
4. Ekologie amika
5. Bona penetrado
Apliko:
1.maŝa barilo
2. strandflagoj
3. plumflagoj
4. Ekstere
Skribu vian mesaĝon ĉi tie kaj sendu ĝin al ni









