100D Pongee Flaga Ŝtofo Sublimada Tinkturado Rekta Inkŝpruca 100gsm Poliestera Blanka Ŝtofo Mola Facile Kudrebla Flaga Ŝtofo
100D Pongee Flaga Ŝtofo Sublimada Tinkturado Rekta Inkŝpruca 100gsm Poliestera Blanka Ŝtofo Mola Facile Kudrebla Flaga Ŝtofo
Produkta Priskribo:
| Produkta Nomo | 100D Pongee Flag Ŝtofo Sublimiĝo Tinkturado |
| Priskribo | Oksfordo,100% Poliestero |
| Inko | Tinkturfarba Sub Rekta, Tinkturfarba Sub Papera Translokigo |
| Dikeco | Meza Pezo |
| Koloro | Wblanka |
| Pezo | 100 gramoj/metroj±5g) |
| Apliko | Subĉiela, standardo, teksita kaj trikita |
| Maksimuma larĝo | 90-320cm |
| Norma longo | 100m/120m |
| Konduktempo | 20-30 labortagoj |
| Pakaĵo | Hard-tubo kun teksitaj saketoj aŭ aervezikaj filmoj |
Trajtoj:
1. Akvorezista
2. Ŝirerezista
3. Rapidseka
4. Ekologie amika
5. Bona penetrado
Apliko:
1.maŝa barilo
2. Aktiva vestaĵo
3. plumflagoj
4. Ekstere
Skribu vian mesaĝon ĉi tie kaj sendu ĝin al ni










