Iphepha elimhlophe elithengiswayo elinomgangatho ophezulu we-100gsm enokulungiswa ngokwezifiso Ubungakanani obuphezulu bokuThunyelwa kweJersey Sublimation Print Fabrics
Iphepha elimhlophe elithengiswayo elinomgangatho ophezulu we-100gsm enokulungiswa ngokwezifiso Ubungakanani obuphezulu bokuThunyelwa kweJersey Sublimation Print Fabrics
Inkcazo yeMveliso:
| Igama lemveliso | Iimpahla zokuprinta zeJersey Sublimation ezikumgangatho ophezulu |
| Inkcazo | Isetyenziswa kwilaphu le-inki kunye ne-polyester esasazwayo |
| I-inki | Ukudluliselwa kwephepha leDayi Sub Direct, iDayi Sub |
| Ubukhulu | Ubunzima obuPhakathi |
| Umbala | Wumbulali |
| Ubunzima | 40/50/60/70/90/100gsm(±5g) |
| Isicelo | Fukulibaziseka,iibhanile |
| Ububanzi obukhulu | 24" 36" 44" 60" 63"64" 72" |
| Ubude obuqhelekileyo | 100m/120m |
| Ixesha lokukhokhela | Iintsuku ezingama-20-30 zokusebenza |
| Iphakheji | Hityhubhu ye-ard eneengxowa ezilukiweyo okanye iifilimu zamaqamza omoya |
Iimbonakalo:
1.Ingangeni manzi
2. Ayikwazi ukukrazula
3. Yomile ngokukhawuleza
4. Ubungqina Bomoya
5. Ukungena kakuhle
Isicelo:
Ucingo olune-mesh eyi-1
2.Iimpahla ezisebenzayo
3. iiflegi zeentsiba
4. Ngaphandle
Bhala umyalezo wakho apha uze uwuthumele kuthi










