I-Polydex Fabric Sublimation Roll 100% I-Polyester Interlock Jersey White Fabric yokuPrinta i-Sublimation
I-Polydex Fabric Sublimation Roll 100% I-Polyester Interlock Jersey White Fabric yokuPrinta i-Sublimation
Inkcazo yeMveliso:
| Igama lemveliso | I-polydex fabric sublimation roll 100% Polyester Interlock Jersey White Fabric yokuPrinta i-Sublimation |
| Inkcazo | Ilaphu elithungiweyo le-100% le-polyester, i-mesh |
| I-inki | Ukudluliselwa kwephepha leDayi Sub Direct, iDayi Sub |
| Ubukhulu | Ubunzima obuphantsi |
| Umbala | Wumbulali |
| Ubunzima | 145gsm(±5g) |
| Isicelo | I-awning, Imoto, I-Felt, Ibhegi, Izinto Zokulala, Ingubo |
| Ububanzi obukhulu | 58/60" |
| Ubude obuqhelekileyo | 100m/120m |
| Ixesha lokukhokhela | Iintsuku ezingama-20-30 zokusebenza |
| Iphakheji | Hityhubhu ye-ard eneengxowa ezilukiweyo okanye iifilimu zamaqamza omoya |
Iimbonakalo:
1. AyinaPVC/ AyinaPhthalate
2. Ayikwazi ukukrazula
3. i-anti-UV
4.Inobuhlobo nokusingqongileyo
5. Ukungena kakuhle
Isicelo:
Ucingo olune-mesh eyi-1
2. iiflegi zolwandle
3. iiflegi zeentsiba
4. Ngaphandle
Bhala umyalezo wakho apha uze uwuthumele kuthi










