Ubungakanani obucwangcisiweyo: 70g, 90g, 100g Iphepha lokuprinta idayi yokudlulisa ubushushu
Ubungakanani obucwangcisiweyo: 70g, 90g, 100g Iphepha lokuprinta idayi yokudlulisa ubushushu
Inkcazo yeMveliso:
| Igama lemveliso | Ilaphu Loxinzelelo Lokuprinta iPolyester Elinombala Opheleleyo Lobungakanani Obuqhelekileyo |
| Inkcazo | I-100% Polyester |
| I-inki | Ukuprinta okushushu kokudlulisa, ukuprinta kwedijithali, ukuprinta isikrini sesilika |
| Ubukhulu | Ubunzima obuPhakathi |
| Umbala | mhlophe qwa |
| Ubunzima | 70g, 90g, 100g |
| Isicelo | impahla; ilaphu; impahla, ikhethini |
| Si-ize | 17"/42CM,25"/61CM,73"/183CM |
| Ubude obuqhelekileyo | 100m/120m |
| Ixesha lokukhokhela | Iintsuku ezingama-20-30 zokusebenza |
| Iphakheji | Hityhubhu ye-ard eneengxowa ezilukiweyo okanye iifilimu zamaqamza omoya |
Iimbonakalo:
1. AyinaPVC/ AyinaPhthalate
2. Ayikwazi ukukrazula
3. i-anti-UV
4.Inobuhlobo nokusingqongileyo
5. Ukungena kakuhle
Isicelo:
Ucingo olune-mesh eyi-1
2. iiflegi zolwandle
3. iiflegi zeentsiba
4. Ngaphandle
Bhala umyalezo wakho apha uze uwuthumele kuthi










