I-Canvas yoShicilelo lweLaphu lokuPrinta iPolyester eyenziwe ngokwezifiso
I-Canvas yoShicilelo lweLaphu lokuPrinta iPolyester eyenziwe ngokwezifiso
Inkcazo yeMveliso:
| Igama lemveliso | I-Canvas yokuPrinta iLaphu lePolyester Dayi |
| Inkcazo | I-100% Polyester |
| I-inki | ukuprinta i-inkjet, ukuprinta kwedijithali |
| Ubukhulu | Ubunzima obuPhakathi |
| Umbala | Wumbulali |
| Ubunzima | 110gsm(±5g) |
| Isicelo | Iiflegi, uMboniso, izibane zangaphambili, njl. |
| Ububanzi obukhulu | 90-250cm |
| Ubude obuqhelekileyo | 80m/100m/150m/umqulu omkhulu |
| Ixesha lokukhokhela | Iintsuku ezingama-20-30 zokusebenza |
| Iphakheji | Hityhubhu ye-ard eneengxowa ezilukiweyo okanye iifilimu zamaqamza omoya |
Iimbonakalo:
1. AyinaPVC/ AyinaPhthalate
2. Ayikwazi ukukrazula
3. i-anti-UV
4.Inobuhlobo nokusingqongileyo
5. Ukungena kakuhle
Isicelo:
1. Ukuhombisa ikhaya
2. ubugcisa bokuvelisa kwakhona
3. Ilaphu elikhanyiswe ngasemva
4.ibhokisi ekhanyayo
Bhala umyalezo wakho apha uze uwuthumele kuthi










