Ilaphu leTafile le-Sublimation elinombala opheleleyo elinobukhulu obuqhelekileyo le-polyester yoMgangatho oPhezulu elinoDayi oluphezulu lweMiboniso yoRhwebo lwasekhaya
Ilaphu leTafile le-Sublimation elinombala opheleleyo elinobukhulu obuqhelekileyo le-polyester yoMgangatho oPhezulu elinoDayi oluphezulu lweMiboniso yoRhwebo lwasekhaya
Inkcazo yeMveliso:
| Igama lemveliso | Ilaphu Loxinzelelo Lokuprinta iPolyester Elinombala Opheleleyo Lobungakanani Obuqhelekileyo |
| Inkcazo | I-100% Polyester |
| I-inki | Ukuprinta okushushu kokudlulisa, ukuprinta kwedijithali, ukuprinta isikrini sesilika |
| Ubukhulu | Ubunzima obuPhakathi |
| Umbala | Wumbulali |
| Ubunzima | 150gsm(±5g) |
| Isicelo | Ikhaya, Ngaphandle, Ihotele, Umtshato, Itheko, Isidlo sangokuhlwa |
| Ububanzi obukhulu | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Ubude obuqhelekileyo | 100m/120m |
| Ixesha lokukhokhela | Iintsuku ezingama-20-30 zokusebenza |
| Iphakheji | Hityhubhu ye-ard eneengxowa ezilukiweyo okanye iifilimu zamaqamza omoya |
Iimbonakalo:
1. AyinaPVC/ AyinaPhthalate
2. Ayikwazi ukukrazula
3. i-anti-UV
4.Inobuhlobo nokusingqongileyo
5. Ukungena kakuhle
Isicelo:
Ucingo olune-mesh eyi-1
2. iiflegi zolwandle
3. iiflegi zeentsiba
4. Ngaphandle










