Iphepha le-China Dee Sublimation Roll eliprintiweyo eGuangzhou Transfer Sublimation Paper 50g 70g 90g 100g
Iphepha le-China Dee Sublimation Roll eliprintiweyo eGuangzhou Transfer Sublimation Paper 50g 70g 90g 100g
Inkcazo yeMveliso:
| Igama lemveliso | Iphepha lokuDlulisa iDayi yokuNcitshiswa kweDayi |
| Inkcazo | I-100% Polyester,Ilaphu Lokolula |
| I-inki | Iphrinta ye-Sublimation |
| Ubukhulu | Ubunzima obuphantsi |
| Umbala | Umhlophe Omsulwa |
| Ubunzima | 31/38/40/50/70/90gsm(±5g) |
| Isicelo | Impahla, ilaphu, ingubo, ikhethini |
| Ububanzi obukhulu | 3.2/5m |
| Ubude obuqhelekileyo | 300/500/1000/1500/3000/10000m |
| Ixesha lokukhokhela | Iintsuku ezingama-20-30 zokusebenza |
| Iphakheji | Hityhubhu ye-ard eneengxowa ezilukiweyo okanye iifilimu zamaqamza omoya |
Iimbonakalo:
1. AyinaPVC/ AyinaPhthalate
2. Ayikwazi ukukrazula
3. i-anti-UV
4.Inobuhlobo nokusingqongileyo
5.Isivuno esiphezulu sokudluliselwa
Isicelo:
Ucingo olune-mesh eyi-1
2. iiflegi zolwandle
3. iiflegi zeentsiba
4. Ngaphandle
Bhala umyalezo wakho apha uze uwuthumele kuthi










