I-260gsm Dye Sublimation Backlit Material Smooth Woven Polyester enokukhanya okugqwesileyo kunye nokusebenza kombala
I-260gsm Dye Sublimation Backlit Material Smooth Woven Polyester enokukhanya okugqwesileyo kunye nokusebenza kombala
Inkcazo yeMveliso:
| Igama lemveliso | Idayi ye-Sublimation ekhanyisiweyo ngezinto ezithambileyo |
| Inkcazo | I-100% Polyester |
| I-inki | Ukudluliselwa kwephepha leDayi Sub Direct, iDayi Sub |
| Ubukhulu | Ubunzima obuPhakathi |
| Umbala | umphambili omhlophe nomva omnyama |
| Ubunzima | 260gsm(±5g) |
| Isicelo | Ngaphandle, ibhena, ilukiwe kwaye ithungiwe |
| Ububanzi obukhulu | 1.07m/1.27m/1.37m/1.52m |
| Ubude obuqhelekileyo | 100m/120m |
| Ixesha lokukhokhela | Iintsuku ezingama-20-30 zokusebenza |
| Iphakheji | Iphepha lobugcisa / ityhubhu eqinileyo |
Iimbonakalo:
1.Ingangeni manzi
2. Ayikwazi ukukrazula
3. Yomile ngokukhawuleza
4.Inobuhlobo nokusingqongileyo
5. Ukungena kakuhle
Isicelo:
Ucingo olune-mesh eyi-1
2.Iimpahla ezisebenzayo
3. iiflegi zeentsiba
4. Ngaphandle
Bhala umyalezo wakho apha uze uwuthumele kuthi










