Ilaphu le-250gsm elukiweyo le-Block-out le-Daye Sublimation Double Sides Block-out Flags
Ilaphu le-250gsm elukiweyo le-Block-out le-Daye Sublimation Double Sides Block-out Flags
Inkcazo yeMveliso:
| Igama lemveliso | Ilaphu elilukiweyo leBlock-out leDayi yokuNcitshiswa kweDayi ephindwe kabini |
| Inkcazo | Ilaphu le-blockout elilukiweyo eliphindwe kathathu elenziwe nge-polyester eliyi-100% |
| I-inki | ukuprinta i-inkjet, ukuprinta kwedijithali |
| Ubukhulu | Ubunzima obuPhakathi |
| Umbala | isakhiwo esimhlophe/esimnyama/esimhlophe |
| Ubunzima | 250gsm(±5g) |
| Isicelo | imikhono exhonyiweyo, iiflegi ezimacala amabini |
| Ububanzi obukhulu | 320cm-280cm--160cm-150cm |
| Ubude obuqhelekileyo | 80m/100m/150m/umqulu omkhulu |
| Ixesha lokukhokhela | Iintsuku ezingama-20-30 zokusebenza |
| Iphakheji | Hityhubhu ye-ard eneengxowa ezilukiweyo okanye iifilimu zamaqamza omoya |
Iimbonakalo:
1. AyinaPVC/ AyinaPhthalate
2. Ayikwazi ukukrazula
3. i-anti-UV
4.Inobuhlobo nokusingqongileyo
5. Ilangatye elingapheliyo
Isicelo:
1. Ukuhombisa ikhaya
2. ubugcisa bokuvelisa kwakhona
3. Ilaphu elikhanyiswe ngasemva
4.ibhokisi ekhanyayo










