Ilaphu le-180gsm le-Polyester Fabric Dye Sublimation Transfer Printing Backlit Fabric lebhokisi yesibane esilingi
Ilaphu le-180gsm le-Polyester Fabric Dye Sublimation Transfer Printing Backlit Fabric lebhokisi yesibane esilingi
Inkcazo yeMveliso:
| Igama lemveliso | I-Polyester Fabric Dye Sublimation Transfer Printing Backlit |
| Inkcazo | Ilaphu le-100% le-Polyester Dye Sublimation |
| I-inki | I-inki ye-sublimation yedayi/ukudluliselwa/i-Latex/i-UV |
| Ubukhulu | Ubunzima obuphantsi |
| Umbala | Wumbulali |
| Ubunzima | 50-550gsm(±5g) |
| Isicelo | Ilaphu lebhena/Ilaphu leflegi |
| Ububanzi obukhulu | 1-3.2m |
| Ubude obuqhelekileyo | 100m/120m |
| Ixesha lokukhokhela | Iintsuku ezingama-20-30 zokusebenza |
| Iphakheji | Hityhubhu ye-ard eneengxowa ezilukiweyo okanye iifilimu zamaqamza omoya |
Iimbonakalo:
1. AyinaPVC/ AyinaPhthalate
2. Ayikwazi ukukrazula
3. i-anti-UV
4.Inobuhlobo nokusingqongileyo
5. Ukungena kakuhle
Isicelo:
1. Ukuhombisa Ikhaya
2. I-Textile-Cushion
3. iiflegi zeentsiba
4. Ngaphandle
Bhala umyalezo wakho apha uze uwuthumele kuthi










