Ilaphu le-125GSM Dye Sublimation Knitted Mesh Flag leeFlegi zaseLwandle zeMesh zangaphandle
Ilaphu le-125GSM Dye Sublimation Knitted Mesh Flag leeFlegi zaseLwandle zeMesh zangaphandle
Inkcazo yeMveliso:
| Igama lemveliso | Ilaphu leDayi yokuNcitshiswa kweMesh eKnitted Mesh Flag |
| Inkcazo | Mesh, 100% iPolyester |
| I-inki | Ukudluliselwa kwephepha leDayi Sub Direct, iDayi Sub |
| Ubukhulu | Ubunzima obuPhakathi |
| Umbala | Wumbulali |
| Ubunzima | 160gsm(±5g) |
| Isicelo | Fukulibaziseka,Ibhena ekhanyisiweyo |
| Ububanzi obukhulu | 160/250/320/500cm |
| Ubude obuqhelekileyo | 100m/120m |
| Ixesha lokukhokhela | Iintsuku ezingama-20-30 zokusebenza |
| Iphakheji | Hityhubhu ye-ard eneengxowa ezilukiweyo okanye iifilimu zamaqamza omoya |
Iimbonakalo:
1. AyinaPVC/ AyinaPhthalate
2. Ayikwazi ukukrazula
3. i-anti-UV
4.Inobuhlobo nokusingqongileyo
5. Ukungena kakuhle
Isicelo:
Ucingo olune-mesh eyi-1
2. iiflegi zolwandle
3. iiflegi zeentsiba
4. Ngaphandle
Bhala umyalezo wakho apha uze uwuthumele kuthi









