Ilaphu leFlag yePongee eliyi-100D Sublimation Dyeing Direct Inkjet 100gsm Polyester Blank Laphu elithambileyo elilula ukulithunga
Ilaphu leFlag yePongee eliyi-100D Sublimation Dyeing Direct Inkjet 100gsm Polyester Blank Laphu elithambileyo elilula ukulithunga
Inkcazo yeMveliso:
| Igama lemveliso | Ukudaya iFabric Sublimation ye-100D Pongee Flag |
| Inkcazo | iOxford, I-100% yePolyester |
| I-inki | Ukudluliselwa kwephepha leDayi Sub Direct, iDayi Sub |
| Ubukhulu | Ubunzima obuPhakathi |
| Umbala | Wumbulali |
| Ubunzima | 100gsm(±5g) |
| Isicelo | Ngaphandle, ibhena, ilukiwe kwaye ithungiwe |
| Ububanzi obukhulu | 90-320cm |
| Ubude obuqhelekileyo | 100m/120m |
| Ixesha lokukhokhela | Iintsuku ezingama-20-30 zokusebenza |
| Iphakheji | Hityhubhu ye-ard eneengxowa ezilukiweyo okanye iifilimu zamaqamza omoya |
Iimbonakalo:
1.Ingangeni manzi
2. Ayikwazi ukukrazula
3. Yomile ngokukhawuleza
4.Inobuhlobo nokusingqongileyo
5. Ukungena kakuhle
Isicelo:
Ucingo olune-mesh eyi-1
2.Iimpahla ezisebenzayo
3. iiflegi zeentsiba
4. Ngaphandle
Bhala umyalezo wakho apha uze uwuthumele kuthi










