Ata tifaga fa'aloalo pa'epa'e manino PVC e mafai ona lolomiina
Ata tifaga fa'aloalo pa'epa'e manino PVC e mafai ona lolomiina
Fa'amatalaga taua
| Pepa fa'amatalaga o le taualuga fa'aloaloa (Mea e sili ona lauiloa ------PVC ata fa'aloaloa) (Isi meafaitino, fa'amolemole fa'afeso'ota'i matou mo nisi fa'amatalaga) O le taualuga fa'aloaloa e faia i le PVC (Polyvinyl chloride). E le susu i le vai ma e tete'e i le afi, ma e le mu fo'i. O se ituaiga faiga taualuga tautau, e faia i vaega e 2: taualuga fa'aloaloa pvc ma le fa'asologa alumini / PVC. E mama le taualuga fa'aloaloa, faigofie ona fa'amamā ma tausia. E mafai ona tatala ma tapuni i ni spatula. | |
| Mamafa Mama: | 240-320 g/m2 mo ituaiga eseese |
| Mamafa gafatia: | 195kg/mita faatafafa |
| Fuainumera manino: | 75% (ata manino), 25-30% (ata lacquer), 35-40% (ata matte), 10-25% (ata suede) |
| Vevela o le galuega: | -30~65 tikeri |
| Malosiaga sili ona maualuga o le tensile: | e oo atu i le 17 MPa |
| Malosiaga sili ona malosi: | 30 N (i le umi ma le pito) |
| Fa'atusatusaga o le mitiia o le malamalama: | 30 pasene (ata tifaga ma le aafiaga fa'ata) |
| Numera o le ma'a'a o le matafaga: | 41±2 |
| Mea Matautia: | Leai |
| Saosaoa o leo: | Tulaga fa'atonuina Saina GBJ88-1985 |
| Malepelepe o le Tete'e: | 262% |
| Olaga: | 15 tausaga i totonu o le fale |
| Pipii pe leai | E lē pipii pe a uma ona fa'apipi'i. O lenei taualuga fa'aloaloa ua fa'apipi'iina i le fa'ata'ita'iga alumini, ae lē o le kelū. |
| Mafiafia | 0.18mm, 0.22mm, 0.25mm, 0.28mm |
| Tele o le fasi | 0-5m le lautele, 60-100m le umi i le lola e tasi; meafaitino fa'apitoa e tusa ai ma le tele o tagata fa'atau. |
| Afifi Vaega | pepa pusa po'o le paipa malo. |
| MOQ | fa'apitoa: 1sqm; mea e fa'aaoga ai le ta'avale: 1ta'avale |
| Taimi muamua | 2-5 aso faigaluega |
| Auala o va'a | La'ititi le aofa'i e ala i le vave, i le ea. Tele le aofa'i e ala i le sami |
| Uafu auina atu i fafo | Shanghai |
Fa'ata'ita'iga:
Fa'ata'ita'iga e leai se totogi, totogi le felauaiga a le tagata fa'atau
1. O lenei ata PVC mo teuteuga o puipui ma le taualuga ua fa'apitoa mo oe, fa'amolemole siaki ma lafo mai ia i matou le tele a'o le'i faia se oka.
2. E manaʻomia ona faʻapipiʻi lenei ata tifaga taualuga PVC i faʻasologa alumini.
3. E manaʻomia se spatula e faʻaofi ai le pito o le taualuga PVC (pvc harpoon) i totonu o le faʻasologa alumini.
4. E mafai ona fa'aogaina mamanu uma mo le taualuga ma le puipui.
5. E maualuga le lapopo'a o le lolomi o mamanu, fa'amolemole siaki mai pe lelei le mamanu e lolomi ai lau lapopo'a a'o le'i faia sau fa'atonuga.








