Rārangi Pepa Ma Hokomaha, Kounga Teitei 100gsm, Rahi Whakaritenga, Tere Whakawhiti Teitei, Ngā Kakahu Tā Whakahōhonu Jersey
Rārangi Pepa Ma Hokomaha, Kounga Teitei 100gsm, Rahi Whakaritenga, Tere Whakawhiti Teitei, Ngā Kakahu Tā Whakahōhonu Jersey
Whakaahuatanga Hua:
| Ingoa Hua | Ngā Kakahu Tānga Whakahōhonu Jersey Tere-Whakawhiti |
| Whakaahuatanga | Whakamahia hei whakamarara i te waituhi me te papanga polyester |
| Waituhi | Tae Tika, Whakawhiti Pepa Tae Tika |
| Matotoru | Taumaha Waenga |
| Tae | Whī |
| Taumaha | 40/50/60/70/90/100gsm (±5g) |
| Tono | Fwhakaroa,ngā haki |
| Whānui mōrahi | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Te roa paerewa | 100m/120m |
| Wā Arataki | 20-30 ngā rā mahi |
| Mōkihi | Hngongo aho me ngā putea whatu, ngā kiriata mirumiru hau rānei |
Ngā Āhuatanga:
1. Ātete wai
2. Ātete-Roimata
3. Maroke Tere
4. Ārai Hau
5. He pai te urunga
Taupānga:
1. taiapa mata
2. Kākahu Whakaora
3. haki huruhuru
4. I waho
Tuhia tō karere ki konei ka tuku mai ki a mātou










