Ngā Kakahu Whakaiti Tae Polyester Ma, He Kakahu Polyester Ātete Wai, He Kakahu Polyester Ātete Wai, He Whatu, He
Ngā Kakahu Whakaiti Tae Polyester Ma, He Kakahu Polyester Ātete Wai, He Kakahu Polyester Ātete Wai, He Whatu, He
Whakaahuatanga Hua:
| Ingoa Hua | Kakahu Kara Mata Whatu Whakahōhonu Tae |
| Whakaahuatanga | Kakahu 50D*T400,100%Polyester |
| Waituhi | Tae Tika, Whakawhiti Pepa Tae Tika |
| Matotoru | Taumaha Waenga |
| Tae | Whī |
| Taumaha | 75gsm (±5g) |
| Tono | Fwhakaroa,ngā haki |
| Whānui mōrahi | 160cm |
| Te roa paerewa | 100m/120m |
| Wā Arataki | 20-30 ngā rā mahi |
| Mōkihi | Hngongo aho me ngā putea whatu, ngā kiriata mirumiru hau rānei |
Ngā Āhuatanga:
1. Ātete wai
2. Ātete-Roimata
3. Maroke Tere
4. Ārai Hau
5. He pai te urunga
Taupānga:
1. taiapa mata
2. Kākahu Whakaora
3. haki huruhuru
4. I waho
Tuhia tō karere ki konei ka tuku mai ki a mātou










