Rōra Whakahāngai Kakahu Polydex 100% Polyester Interlock Jersey Ma Kakahu mō te Tā Whakahāngai
Rōra Whakahāngai Kakahu Polydex 100% Polyester Interlock Jersey Ma Kakahu mō te Tā Whakahāngai
Whakaahuatanga Hua:
| Ingoa Hua | rōra whakahurihuri papanga polydex 100% Polyester Interlock Jersey Kakahu Ma mō te Tā Whakahurihuri |
| Whakaahuatanga | Kakahu whatu 100%polyester, mata |
| Waituhi | Tae Tika, Whakawhiti Pepa Tae Tika |
| Matotoru | Mama te taumaha |
| Tae | Whī |
| Taumaha | 145gsm (±5g) |
| Tono | Taupoki, Motoka, Whero, Pēke, Moenga, Paraikete |
| Whānui mōrahi | 58/60" |
| Te roa paerewa | 100m/120m |
| Wā Arataki | 20-30 ngā rā mahi |
| Mōkihi | Hngongo aho me ngā putea whatu, ngā kiriata mirumiru hau rānei |
Ngā Āhuatanga:
1. Kore PVC/ Kore Phthalate
2. Ātete-Roimata
3. ārai-UV
4. He pai mō te taiao
5. He pai te urunga
Taupānga:
1. taiapa mata
2. ngā haki takutai moana
3. haki huruhuru
4. I waho
Tuhia tō karere ki konei ka tuku mai ki a mātou










