Kākahu Tā Whakahāngai Tae Polyester Hoahoa Whakarite
Kākahu Tā Whakahāngai Tae Polyester Hoahoa Whakarite
Whakaahuatanga Hua:
| Ingoa Hua | Kākahu Tā Whakawhāiti Tae Polyester |
| Whakaahuatanga | 100%Polyester |
| Waituhi | tānga waituhi, tānga matihiko |
| Matotoru | Taumaha Waenga |
| Tae | Whī |
| Taumaha | 110gsm (±5g) |
| Tono | Ngā haki, te whakaaturanga, te rama o mua, me ētahi atu |
| Whānui mōrahi | 90-250cm |
| Te roa paerewa | 80m/100m/150m/rōra nunui |
| Wā Arataki | 20-30 ngā rā mahi |
| Mōkihi | Hngongo aho me ngā putea whatu, ngā kiriata mirumiru hau rānei |
Ngā Āhuatanga:
1. Kore PVC/ Kore Phthalate
2. Ātete-Roimata
3. ārai-UV
4. He pai mō te taiao
5. He pai te urunga
Taupānga:
1. Whakapaipai whare
2. te whakaputa toi
3. papanga whakamārama-muri
4. pouaka rama
Tuhia tō karere ki konei ka tuku mai ki a mātou










