Kakahu Tā Polyester Tae Katoa Rahi Ritenga, Kakahu Tēpu Whakahōhonu Tae Kounga Teitei mō ngā Whakaaturanga Hokohoko Kāinga
Kakahu Tā Polyester Tae Katoa Rahi Ritenga, Kakahu Tēpu Whakahōhonu Tae Kounga Teitei mō ngā Whakaaturanga Hokohoko Kāinga
Whakaahuatanga Hua:
| Ingoa Hua | Kakahu Tānga Polyester Tae-Katoa Rahi Ritenga |
| Whakaahuatanga | 100%Polyester |
| Waituhi | Tānga whakawhiti wera, Tānga mamati, Tānga Mata Hiraka |
| Matotoru | Taumaha Waenga |
| Tae | Whī |
| Taumaha | 150 karāhemita±5g) |
| Tono | Kāinga, Waho, Hōtera, Marena, Pāti, Hakari |
| Whānui mōrahi | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Te roa paerewa | 100m/120m |
| Wā Arataki | 20-30 ngā rā mahi |
| Mōkihi | Hngongo aho me ngā putea whatu, ngā kiriata mirumiru hau rānei |
Ngā Āhuatanga:
1. Kore PVC/ Kore Phthalate
2. Ātete-Roimata
3. ārai-UV
4. He pai mō te taiao
5. He pai te urunga
Taupānga:
1. taiapa mata
2. ngā haki takutai moana
3. haki huruhuru
4. I waho
Tuhia tō karere ki konei ka tuku mai ki a mātou










