He Rōra Pepa Whakatō Tae i te Wheketere o Haina i Tāia ki Guangzhou Pepa Whakatō Whakawhiti 50g 70g 90g 100g
He Rōra Pepa Whakatō Tae i te Wheketere o Haina i Tāia ki Guangzhou Pepa Whakatō Whakawhiti 50g 70g 90g 100g
Whakaahuatanga Hua:
| Ingoa Hua | Pepa Whakawhiti Whakahāngai Tae |
| Whakaahuatanga | 100%Polyester,Kakahu Totoro |
| Waituhi | Pūreretā Whakahāngai |
| Matotoru | Mama te taumaha |
| Tae | Mā Parakore |
| Taumaha | 31/38/40/50/70/90gsm(±5g) |
| Tono | Kākahu, kakahu, kākahu, ārai |
| Whānui mōrahi | 3.2/5m |
| Te roa paerewa | 300/500/1000/1500/3000/10000m |
| Wā Arataki | 20-30 ngā rā mahi |
| Mōkihi | Hngongo aho me ngā putea whatu, ngā kiriata mirumiru hau rānei |
Ngā Āhuatanga:
1. Kore PVC/ Kore Phthalate
2. Ātete-Roimata
3. ārai-UV
4. He pai mō te taiao
5. Te hua whakawhiti teitei rawa
Taupānga:
1. taiapa mata
2. ngā haki takutai moana
3. haki huruhuru
4. I waho
Tuhia tō karere ki konei ka tuku mai ki a mātou










