Rauemi Whakamārama Tae 260gsm, Polyester Whatu Maeneene, He Pai te Tuku Marama me te Mahi Tae
Rauemi Whakamārama Tae 260gsm, Polyester Whatu Maeneene, He Pai te Tuku Marama me te Mahi Tae
Whakaahuatanga Hua:
| Ingoa Hua | Rauemi Whakamārama Tae Whakaiti Maeneene Polyester Whatu Maeneene |
| Whakaahuatanga | 100%Polyester |
| Waituhi | Tae Tika, Whakawhiti Pepa Tae Tika |
| Matotoru | Taumaha Waenga |
| Tae | mā te mua, pango te tuara |
| Taumaha | 260gsm (±5g) |
| Tono | Waho, haki, whatu me te whatu |
| Whānui mōrahi | 1.07m/1.27m/1.37m/1.52m |
| Te roa paerewa | 100m/120m |
| Wā Arataki | 20-30 ngā rā mahi |
| Mōkihi | Pepa Kraft / ngongo mārō |
Ngā Āhuatanga:
1. Ātete wai
2. Ātete-Roimata
3. Maroke Tere
4. He pai mō te taiao
5. He pai te urunga
Taupānga:
1. taiapa mata
2. Kākahu Whakaora
3. haki huruhuru
4. I waho
Tuhia tō karere ki konei ka tuku mai ki a mātou










