Kakahu Ārai-ā-ringa 250gsm mō te Whakatō Tae, Ngā Kara Ārai-ā-ringa Taha-rua
Kakahu Ārai-ā-ringa 250gsm mō te Whakatō Tae, Ngā Kara Ārai-ā-ringa Taha-rua
Whakaahuatanga Hua:
| Ingoa Hua | Kakahu Ārai-ā-whatu mō te Whakawhāiti Tae Taha Takirua |
| Whakaahuatanga | Kakahu ārai whatu toru, he mea kakano 100% polyester |
| Waituhi | tānga waituhi, tānga matihiko |
| Matotoru | Taumaha Waenga |
| Tae | hanganga mā/pango/mā |
| Taumaha | 250 karāhemita±5g) |
| Tono | ringaringa iri, haki taha rua |
| Whānui mōrahi | 320cm-280cm--160cm-150cm |
| Te roa paerewa | 80m/100m/150m/rōra nunui |
| Wā Arataki | 20-30 ngā rā mahi |
| Mōkihi | Hngongo aho me ngā putea whatu, ngā kiriata mirumiru hau rānei |
Ngā Āhuatanga:
1. Kore PVC/ Kore Phthalate
2. Ātete-Roimata
3. ārai-UV
4. He pai mō te taiao
5. Ārai i te mura
Taupānga:
1. Whakapaipai whare
2. te whakaputa toi
3. papanga whakamārama-muri
4. pouaka rama
Tuhia tō karere ki konei ka tuku mai ki a mātou










