180gsm Polyester Fabric Tae Whakahōhonu Whakawhiti Tānga Papamuri mō te Pouaka Rama Tuanui
180gsm Polyester Fabric Tae Whakahōhonu Whakawhiti Tānga Papamuri mō te Pouaka Rama Tuanui
Whakaahuatanga Hua:
| Ingoa Hua | Tānga Whakawhiti Tae Whakaiti Tae Polyester Backlight |
| Whakaahuatanga | 100% papanga Whakahāngai Tae Polyester |
| Waituhi | Waituhi whakakorikori tae/whakawhiti/Ratex/UV |
| Matotoru | Mama te taumaha |
| Tae | Whī |
| Taumaha | 50-550 karaka me te karaka mita (±5g) |
| Tono | papanga haki/papanga haki |
| Whānui mōrahi | 1-3.2m |
| Te roa paerewa | 100m/120m |
| Wā Arataki | 20-30 ngā rā mahi |
| Mōkihi | Hngongo aho me ngā putea whatu, ngā kiriata mirumiru hau rānei |
Ngā Āhuatanga:
1. Kore PVC/ Kore Phthalate
2. Ātete-Roimata
3. ārai-UV
4. He pai mō te taiao
5. He pai te urunga
Taupānga:
1. Whakapaipai Kāinga
2. Urunga-Kākahu
3. haki huruhuru
4. I waho
Tuhia tō karere ki konei ka tuku mai ki a mātou










