Kakahu Haki Mata Whatu Whakahāngai Tae 125GSM mō ngā Haki Takutai Mata o Waho
Kakahu Haki Mata Whatu Whakahāngai Tae 125GSM mō ngā Haki Takutai Mata o Waho
Whakaahuatanga Hua:
| Ingoa Hua | Kakahu Kara Mata Whatu Whakahōhonu Tae |
| Whakaahuatanga | Māhua, 100%Polyester |
| Waituhi | Tae Tika, Whakawhiti Pepa Tae Tika |
| Matotoru | Taumaha Waenga |
| Tae | Whī |
| Taumaha | 160gsm (±5g) |
| Tono | Fwhakaroa,Pānui Whakamuri |
| Whānui mōrahi | 160/250/320/500cm |
| Te roa paerewa | 100m/120m |
| Wā Arataki | 20-30 ngā rā mahi |
| Mōkihi | Hngongo aho me ngā putea whatu, ngā kiriata mirumiru hau rānei |
Ngā Āhuatanga:
1. Kore PVC/ Kore Phthalate
2. Ātete-Roimata
3. ārai-UV
4. He pai mō te taiao
5. He pai te urunga
Taupānga:
1. taiapa mata
2. ngā haki takutai moana
3. haki huruhuru
4. I waho
Tuhia tō karere ki konei ka tuku mai ki a mātou









