100D Pongee Flag Fabric Whakahāngai Tae Tika Inkjet 100gsm Polyester Fabric Koreutu Ngāwari ki te Tuitui Fabric
100D Pongee Flag Fabric Whakahāngai Tae Tika Inkjet 100gsm Polyester Fabric Koreutu Ngāwari ki te Tuitui Fabric
Whakaahuatanga Hua:
| Ingoa Hua | Tae Whakawhāiti Kakahu 100D Pongee Flag |
| Whakaahuatanga | Ōkipōti,100%Polyester |
| Waituhi | Tae Tika, Whakawhiti Pepa Tae Tika |
| Matotoru | Taumaha Waenga |
| Tae | Whī |
| Taumaha | 100gsm±5g) |
| Tono | Waho, haki, whatu me te whatu |
| Whānui mōrahi | 90-320cm |
| Te roa paerewa | 100m/120m |
| Wā Arataki | 20-30 ngā rā mahi |
| Mōkihi | Hngongo aho me ngā putea whatu, ngā kiriata mirumiru hau rānei |
Ngā Āhuatanga:
1. Ātete wai
2. Ātete-Roimata
3. Maroke Tere
4. He pai mō te taiao
5. He pai te urunga
Taupānga:
1. taiapa mata
2. Kākahu Whakaora
3. haki huruhuru
4. I waho
Tuhia tō karere ki konei ka tuku mai ki a mātou










