Horonana Taratasy Fotsy Ambongadiny, Kalitao Avo 100gsm, Habe Azo Amboarina, Lamba Fanontam-pirinty Jersey Sublimation, Hafainganam-pandeha Avo
Horonana Taratasy Fotsy Ambongadiny, Kalitao Avo 100gsm, Habe Azo Amboarina, Lamba Fanontam-pirinty Jersey Sublimation, Hafainganam-pandeha Avo
Famaritana ny vokatra:
| Anaran'ny vokatra | Lamba fanaovana pirinty Jersey Sublimation haingam-pandeha |
| Description | Ampiasaina hanaparitahana ny ranomainty sy ny lamba polyester |
| Ranomainty | Famindrana Taratasy amin'ny Loko Mivantana, Famindrana Taratasy amin'ny Loko Mivantana |
| hateviny | Lanja antonony |
| Loko | White |
| Lanja | 40/50/60/70/90/100gsm(±5g) |
| Fampiharana | Ftara,sora-baventy |
| Sakany ambony indrindra | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Halavan'ny fenitra | 100m/120m |
| Fe-potoana | 20-30 andro fiasana |
| Fonosana | Hfantsona ard misy kitapo tenona na sarimihetsika bubble rivotra |
Toetoetra:
1. Tsy tantera-drano
2. Tsy mety rovitra
3. Maina haingana
4. Tsy tratran'ny rivotra
5. Fidirana tsara
Fampiharana:
1. fefy harato
2. Akanjo fanatanjahan-tena
3. sainam-borona
4. Any ivelany
Soraty eto ny hafatrao ary alefaso aminay










