Fandokoana lamba vita amin'ny polyester voatenona ho an'ny sainam-pirenena
Fandokoana lamba vita amin'ny polyester voatenona ho an'ny sainam-pirenena
Famaritana ny vokatra:
| Anaran'ny vokatra | Fandokoana lamba vita amin'ny polyester voatenona ho an'ny sainam-pirenena |
| Description | 100%Poliester,Lamba mivelatra |
| Ranomainty | Famindrana Taratasy amin'ny Loko Mivantana, Famindrana Taratasy amin'ny Loko Mivantana |
| hateviny | Maivana |
| Loko | White |
| Lanja | 110gsm (±5g) |
| Fampiharana | Ftara,sora-baventy |
| Sakany ambony indrindra | 3.2/5m |
| Halavan'ny fenitra | 100m/120m |
| Fe-potoana | 20-30 andro fiasana |
| Fonosana | Hfantsona ard misy kitapo tenona na sarimihetsika bubble rivotra |
Toetoetra:
1. Tsy misy PVC/ Tsy misy Phthalate
2. Tsy mety rovitra
3. manohitra ny taratra UV
4. Sariaka amin'ny tontolo iainana
5. Fidirana tsara
Fampiharana:
1. fefy harato
2. sainam-pasika
3. sainam-borona
4. Any ivelany
Soraty eto ny hafatrao ary alefaso aminay










