Lamba Polydex Sublimation, lamba fotsy 100% Polyester Interlock Jersey ho an'ny fanontana Sublimation
Lamba Polydex Sublimation, lamba fotsy 100% Polyester Interlock Jersey ho an'ny fanontana Sublimation
Famaritana ny vokatra:
| Anaran'ny vokatra | Lambam-panamafisam-peo polydex, lamba fotsy 100% Polyester Interlock Jersey ho an'ny fanontana sublimation |
| Description | Lamba voatenona polyester 100%, harato |
| Ranomainty | Famindrana Taratasy amin'ny Loko Mivantana, Famindrana Taratasy amin'ny Loko Mivantana |
| hateviny | Maivana |
| Loko | White |
| Lanja | 145gsm (±5g) |
| Fampiharana | Lamba firakotra, fiara, lamba fehiloha, kitapo, lamba firakotra, bodofotsy |
| Sakany ambony indrindra | 58/60" |
| Halavan'ny fenitra | 100m/120m |
| Fe-potoana | 20-30 andro fiasana |
| Fonosana | Hfantsona ard misy kitapo tenona na sarimihetsika bubble rivotra |
Toetoetra:
1. Tsy misy PVC/ Tsy misy Phthalate
2. Tsy mety rovitra
3. manohitra ny taratra UV
4. Sariaka amin'ny tontolo iainana
5. Fidirana tsara
Fampiharana:
1. fefy harato
2. sainam-pasika
3. sainam-borona
4. Any ivelany
Soraty eto ny hafatrao ary alefaso aminay










