Taratasy fanontana loko Sublimation amin'ny famindrana hafanana habe namboarina manokana 70g, 90g, 100g
Taratasy fanontana loko Sublimation amin'ny famindrana hafanana habe namboarina manokana 70g, 90g, 100g
Famaritana ny vokatra:
| Anaran'ny vokatra | Lamba fanontam-pirinty polyester miloko feno habe namboarina manokana |
| Description | 100%Poliester |
| Ranomainty | Fanontana famindrana mafana, Fanontana nomerika, Fanontana ecran landy |
| hateviny | Lanja antonony |
| Loko | fotsy madio |
| Lanja | 70g, 90g, 100g |
| Fampiharana | akanjo; lamba; akanjo, ridao |
| Size | 17"/42CM,25"/61CM,73"/183CM |
| Halavan'ny fenitra | 100m/120m |
| Fe-potoana | 20-30 andro fiasana |
| Fonosana | Hfantsona ard misy kitapo tenona na sarimihetsika bubble rivotra |
Toetoetra:
1. Tsy misy PVC/ Tsy misy Phthalate
2. Tsy mety rovitra
3. manohitra ny taratra UV
4. Sariaka amin'ny tontolo iainana
5. Fidirana tsara
Fampiharana:
1. fefy harato
2. sainam-pasika
3. sainam-borona
4. Any ivelany
Soraty eto ny hafatrao ary alefaso aminay










