Taratasy Sublimation Loko avy amin'ny Orinasa Shinoa, vita pirinty tao Guangzhou, Taratasy Sublimation Famindrana 50g 70g 90g 100g
Taratasy Sublimation Loko avy amin'ny Orinasa Shinoa, vita pirinty tao Guangzhou, Taratasy Sublimation Famindrana 50g 70g 90g 100g
Famaritana ny vokatra:
| Anaran'ny vokatra | Taratasy famindrana loko sublimation |
| Description | 100%Poliester,Lamba mivelatra |
| Ranomainty | Mpanonta Sublimation |
| hateviny | Maivana |
| Loko | Fotsy madio |
| Lanja | 31/38/40/50/70/90gsm(±5g) |
| Fampiharana | Akanjo, lamba, akanjo, ridao |
| Sakany ambony indrindra | 3.2/5m |
| Halavan'ny fenitra | 300/500/1000/1500/3000/10000m |
| Fe-potoana | 20-30 andro fiasana |
| Fonosana | Hfantsona ard misy kitapo tenona na sarimihetsika bubble rivotra |
Toetoetra:
1. Tsy misy PVC/ Tsy misy Phthalate
2. Tsy mety rovitra
3. manohitra ny taratra UV
4. Sariaka amin'ny tontolo iainana
5. Vokatra famindrana avo indrindra
Fampiharana:
1. fefy harato
2. sainam-pasika
3. sainam-borona
4. Any ivelany
Soraty eto ny hafatrao ary alefaso aminay










