Akora 260gsm misy loko Sublimation Backlight, Polyester voatenona malefaka miaraka amin'ny fandefasana hazavana sy fampisehoana loko tena tsara
Akora 260gsm misy loko Sublimation Backlight, Polyester voatenona malefaka miaraka amin'ny fandefasana hazavana sy fampisehoana loko tena tsara
Famaritana ny vokatra:
| Anaran'ny vokatra | Akora Sublimation Backlight, Polyester Malama Voatenona |
| Description | 100%Poliester |
| Ranomainty | Famindrana Taratasy amin'ny Loko Mivantana, Famindrana Taratasy amin'ny Loko Mivantana |
| hateviny | Lanja antonony |
| Loko | fotsy eo anoloana sy mainty eo aoriana |
| Lanja | 260gsm (±5g) |
| Fampiharana | ivelany, sora-baventy, voatenona & voatenona |
| Sakany ambony indrindra | 1.07m/1.27m/1.37m/1.52m |
| Halavan'ny fenitra | 100m/120m |
| Fe-potoana | 20-30 andro fiasana |
| Fonosana | Taratasy Kraft / fantsona mafy |
Toetoetra:
1. Tsy tantera-drano
2. Tsy mety rovitra
3. Maina haingana
4. Sariaka amin'ny tontolo iainana
5. Fidirana tsara
Fampiharana:
1. fefy harato
2. Akanjo fanatanjahan-tena
3. sainam-borona
4. Any ivelany
Soraty eto ny hafatrao ary alefaso aminay










