Lamba polyester 180gsm misy loko Sublimation famindrana pirinty lamba backlit ho an'ny boaty jiro valindrihana
Lamba polyester 180gsm misy loko Sublimation famindrana pirinty lamba backlit ho an'ny boaty jiro valindrihana
Famaritana ny vokatra:
| Anaran'ny vokatra | Fanontana Famindrana Sublimation amin'ny Lamba Polyester miaraka amin'ny Jiro Miverina |
| Description | Lamba fandokoana polyester 100% Sublimation |
| Ranomainty | Ranomainty/famindrana/Latex/UV amin'ny alalan'ny sublimation loko |
| hateviny | Maivana |
| Loko | White |
| Lanja | 50-550gsmgsm(±5g) |
| Fampiharana | Lamba faneva/Lamba sainam-pirenena |
| Sakany ambony indrindra | 1-3.2m |
| Halavan'ny fenitra | 100m/120m |
| Fe-potoana | 20-30 andro fiasana |
| Fonosana | Hfantsona ard misy kitapo tenona na sarimihetsika bubble rivotra |
Toetoetra:
1. Tsy misy PVC/ Tsy misy Phthalate
2. Tsy mety rovitra
3. manohitra ny taratra UV
4. Sariaka amin'ny tontolo iainana
5. Fidirana tsara
Fampiharana:
1. Haingon-trano
2. Ondana-Lamban-damba
3. sainam-borona
4. Any ivelany
Soraty eto ny hafatrao ary alefaso aminay










