Lambam-baravarankely voatenona amin'ny loko 125GSM ho an'ny sainam-baravarankely ivelany vita amin'ny harato
Lambam-baravarankely voatenona amin'ny loko 125GSM ho an'ny sainam-baravarankely ivelany vita amin'ny harato
Famaritana ny vokatra:
| Anaran'ny vokatra | Lambam-panjakàna harato voatenona amin'ny loko sublimation |
| Description | Mesh, 100% Polyester |
| Ranomainty | Famindrana Taratasy amin'ny Loko Mivantana, Famindrana Taratasy amin'ny Loko Mivantana |
| hateviny | Lanja antonony |
| Loko | White |
| Lanja | 160gsm (±5g) |
| Fampiharana | Ftara,Sora-baventy misy jiro miverina |
| Sakany ambony indrindra | 160/250/320/500cm |
| Halavan'ny fenitra | 100m/120m |
| Fe-potoana | 20-30 andro fiasana |
| Fonosana | Hfantsona ard misy kitapo tenona na sarimihetsika bubble rivotra |
Toetoetra:
1. Tsy misy PVC/ Tsy misy Phthalate
2. Tsy mety rovitra
3. manohitra ny taratra UV
4. Sariaka amin'ny tontolo iainana
5. Fidirana tsara
Fampiharana:
1. fefy harato
2. sainam-pasika
3. sainam-borona
4. Any ivelany
Soraty eto ny hafatrao ary alefaso aminay









