Tecido de bandeira de esponxa 100D, tintura por sublimación, inxección de tinta directa, tecido en branco de poliéster de 100 g/m², tecido suave e fácil de coser, para bandeiras
Tecido de bandeira de esponxa 100D, tintura por sublimación, inxección de tinta directa, tecido en branco de poliéster de 100 g/m², tecido suave e fácil de coser, para bandeiras
Descrición dos produtos:
| Nome do produto | Sublimación de tecidos de bandeira, tinguidura por inxección de tinta directa, 100 g/m² |
| Descrición | 100% poliéster |
| Tinta | Submersión directa de tinta, transferencia de papel de submersión de tinta |
| Espesor | Lixeiro |
| Cor | Wbranco |
| Peso | 68 g/m²/70 g/m²/75 g/m²/100 g/m²/110 g/m² |
| Aplicación | Fatrasos,pancartas,pantallas |
| Largura máxima | 1,10/1,30/1,60/2,50/3,20 m |
| Lonxitude estándar | 100 m/120 m |
| Prazo de entrega | 20-30 días laborables |
| Paquete | Htubo ard con bolsas tecidas ou películas de burbullas de aire |
Características:
1. Impermeable
2. Resistente ao bágoas
3. Secado rápido
4. Resistente ao vento
5. Boa penetración
Aplicación:
1. cerca de malla
2. Roupa deportiva
3. bandeiras de plumas
4. Ao aire libre
Escribe aquí a túa mensaxe e envíanosla










