Hulgimüük valge paberirull, kvaliteetne 100gsm, kohandatav suurus, suure ülekandekiirusega džerseeria sublimatsioonitrükiga kangad, tekstiilid
Hulgimüük valge paberirull, kvaliteetne 100gsm, kohandatav suurus, suure ülekandekiirusega džerseeria sublimatsioonitrükiga kangad, tekstiilid
Toodete kirjeldus:
| Toote nimi | Suure ülekandekiirusega Jersey sublimatsioonitrükiga kangad tekstiilidele |
| Kirjeldus | Kantakse dispersioontindile ja polüesterkangale |
| Tint | Dye Sub Direct, Dye Sub paberiülekanne |
| Paksus | Keskmise raskusega |
| Värv | Whitt |
| Kaal | 40/50/60/70/90/100 g/m²±5g) |
| Taotlus | Fmahajäämused,bännerid |
| Maksimaalne laius | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Standardpikkus | 100m/120m |
| Tarneaeg | 20-30 tööpäeva |
| Pakett | Hkõva toru kootud kottide või õhumullkiledega |
Omadused:
1. Veekindel
2. Rebenemiskindel
3.Kiirkuivav
4. Tuulekindel
5. Hea läbitungivus
Rakendus:
1.võrgust aed
2. Aktiivriided
3. sulgedest lipud
4. Õues
Kirjuta oma sõnum siia ja saada see meile










