Rullpolüesterkootud kanga värvi sublimatsioon lippude jaoks
Rullpolüesterkootud kanga värvi sublimatsioon lippude jaoks
Toodete kirjeldus:
| Toote nimi | Rullpolüesterkootud kanga värvi sublimatsioon lippude jaoks |
| Kirjeldus | 100% polüester,Veniv kangas |
| Tint | Dye Sub Direct, Dye Sub paberiülekanne |
| Paksus | Kerge kaal |
| Värv | Whitt |
| Kaal | 110 g/m²±5g) |
| Taotlus | Fmahajäämused,bännerid |
| Maksimaalne laius | 3,2/5 m |
| Standardpikkus | 100m/120m |
| Tarneaeg | 20-30 tööpäeva |
| Pakett | Hkõva toru kootud kottide või õhumullkiledega |
Omadused:
1.PVC-vaba/ftalaadivaba
2. Rebenemiskindel
3. UV-vastane
4. Keskkonnasõbralik
5. Hea läbitungivus
Rakendus:
1.võrgust aed
2. rannalipu
3. sulgedest lipud
4. Õues
Kirjuta oma sõnum siia ja saada see meile










