Polydex-kanga sublimatsioonirull 100% polüester Interlock Jersey valge kangas sublimatsioonitrükiks
Polydex-kanga sublimatsioonirull 100% polüester Interlock Jersey valge kangas sublimatsioonitrükiks
Toodete kirjeldus:
| Toote nimi | Polüdekstrükiga sublimatsioonirull 100% polüester Interlock Jersey valge kangas sublimatsioonitrüki jaoks |
| Kirjeldus | 100% polüester kootud kangas, võrk |
| Tint | Dye Sub Direct, Dye Sub paberiülekanne |
| Paksus | Kerge kaal |
| Värv | Whitt |
| Kaal | 145 g/m²±5g) |
| Taotlus | Varikatus, auto, vilt, kott, voodipesu, tekk |
| Maksimaalne laius | 58/60" |
| Standardpikkus | 100m/120m |
| Tarneaeg | 20-30 tööpäeva |
| Pakett | Hkõva toru kootud kottide või õhumullkiledega |
Omadused:
1.PVC-vaba/ftalaadivaba
2. Rebenemiskindel
3. UV-vastane
4. Keskkonnasõbralik
5. Hea läbitungivus
Rakendus:
1.võrgust aed
2. rannalipu
3. sulgedest lipud
4. Õues
Kirjuta oma sõnum siia ja saada see meile










