Kohandatud suurus 70g, 90g, 100g soojusülekande värvi sublimatsioonitrükipaber
Kohandatud suurus 70g, 90g, 100g soojusülekande värvi sublimatsioonitrükipaber
Toodete kirjeldus:
| Toote nimi | Kohandatud suurusega täisvärviline polüestertrüki pingutusriie |
| Kirjeldus | 100% polüester |
| Tint | Kuumülekande trükkimine, digitaaltrükk, siiditrükk |
| Paksus | Keskmise raskusega |
| Värv | puhas valge |
| Kaal | 70g, 90g, 100g |
| Taotlus | rõivad; tekstiil; rõivas, kardin |
| Ssuurus | 17" / 42 cm,25"/61CM, 73"/183CM |
| Standardpikkus | 100m/120m |
| Tarneaeg | 20-30 tööpäeva |
| Pakett | Hkõva toru kootud kottide või õhumullkiledega |
Omadused:
1.PVC-vaba/ftalaadivaba
2. Rebenemiskindel
3. UV-vastane
4. Keskkonnasõbralik
5. Hea läbitungivus
Rakendus:
1.võrgust aed
2. rannalipu
3. sulgedest lipud
4. Õues
Kirjuta oma sõnum siia ja saada see meile










