Kohandatud disain polüestervärvi sublimatsioonitrüki kangast lõuend
Kohandatud disain polüestervärvi sublimatsioonitrüki kangast lõuend
Toodete kirjeldus:
| Toote nimi | Polüestervärvi sublimatsioonitrüki kangas |
| Kirjeldus | 100% polüester |
| Tint | tindiprinter, digitaalprintimine |
| Paksus | Keskmise raskusega |
| Värv | Whitt |
| Kaal | 110 g/m²±5g) |
| Taotlus | Lipud, väljapanek, esivalgustus jne |
| Maksimaalne laius | 90–250 cm |
| Standardpikkus | 80m/100m/150m/hiigelrull |
| Tarneaeg | 20-30 tööpäeva |
| Pakett | Hkõva toru kootud kottide või õhumullkiledega |
Omadused:
1.PVC-vaba/ftalaadivaba
2. Rebenemiskindel
3. UV-vastane
4. Keskkonnasõbralik
5. Hea läbitungivus
Rakendus:
1. Kodukaunistamine
2. kunstiline reproduktsioon
3. taustvalgustusega kangas
4. valguskast
Kirjuta oma sõnum siia ja saada see meile










