Kohandatud suurusega täisvärviline polüestertrüki pingekangas, kvaliteetne värvisublimatsiooniga laudlina kodumessidele
Kohandatud suurusega täisvärviline polüestertrüki pingekangas, kvaliteetne värvisublimatsiooniga laudlina kodumessidele
Toodete kirjeldus:
| Toote nimi | Kohandatud suurusega täisvärviline polüestertrüki pingutusriie |
| Kirjeldus | 100% polüester |
| Tint | Kuumülekande trükkimine, digitaaltrükk, siiditrükk |
| Paksus | Keskmise raskusega |
| Värv | Whitt |
| Kaal | 150 g/m²±5g) |
| Taotlus | Kodu, õues, hotell, pulm, pidu, bankett |
| Maksimaalne laius | 30" x 72" x 30"/ 30" x 96" x 30" |
| Standardpikkus | 100m/120m |
| Tarneaeg | 20-30 tööpäeva |
| Pakett | Hkõva toru kootud kottide või õhumullkiledega |
Omadused:
1.PVC-vaba/ftalaadivaba
2. Rebenemiskindel
3. UV-vastane
4. Keskkonnasõbralik
5. Hea läbitungivus
Rakendus:
1.võrgust aed
2. rannalipu
3. sulgedest lipud
4. Õues
Kirjuta oma sõnum siia ja saada see meile










