Hiina tehase värvisublimatsioonipaberi rull, trükitud Guangzhou's, ülekandesublimatsioonipaber 50g 70g 90g 100g
Hiina tehase värvisublimatsioonipaberi rull, trükitud Guangzhou's, ülekandesublimatsioonipaber 50g 70g 90g 100g
Toodete kirjeldus:
| Toote nimi | Värvi sublimatsiooniülekandepaber |
| Kirjeldus | 100% polüester,Veniv kangas |
| Tint | Sublimatsiooniprinter |
| Paksus | Kerge kaal |
| Värv | Puhas valge |
| Kaal | 31/38/40/50/70/90 g/m²±5g) |
| Taotlus | Rõivad, tekstiil, rõivad, kardinad |
| Maksimaalne laius | 3,2/5 m |
| Standardpikkus | 300/500/1000/1500/3000/10000 m |
| Tarneaeg | 20-30 tööpäeva |
| Pakett | Hkõva toru kootud kottide või õhumullkiledega |
Omadused:
1.PVC-vaba/ftalaadivaba
2. Rebenemiskindel
3. UV-vastane
4. Keskkonnasõbralik
5. Kõrgeim ülekande saagikus
Rakendus:
1.võrgust aed
2. rannalipu
3. sulgedest lipud
4. Õues
Kirjuta oma sõnum siia ja saada see meile










