Reklaamtrüki materjal Värvi sublimatsioon Lipuriba kangas Tekstiilmähis Kootud polüester Sublimatsioonlipu kangast rull
Reklaamtrüki materjal Värvi sublimatsioon Lipuriba kangas Tekstiilmähis Kootud polüester Sublimatsioonlipu kangast rull
Toodete kirjeldus:
| Toote nimi | Värvi sublimatsiooniga tekstiilist mähis kootud polüester |
| Kirjeldus | 100% polüester,Ruuduline |
| Tint | Dye Sub Direct, Dye Sub paberiülekanne |
| Paksus | Kerge kaal |
| Värv | Whitt |
| Kaal | 110 g/m² või kohandatud |
| Taotlus | Fmahajäämused,bännerid |
| Maksimaalne laius | 1–3,2 m |
| Standardpikkus | 100 m / 110 jardi |
| Tarneaeg | 20-30 tööpäeva |
| Pakett | Hkõva toru kootud kottide või õhumullkiledega |
Omadused:
1.PVC-vaba, keskkonnasõbralik
2. Rebenemiskindel
3. TAASKASUTATUD lõng on toodetav
4. Värvi võimendamine
5. Kortsumiskindel
Rakendus:
1. Kootud mähis
2. rannalipu
3. sulgedest lipud
4. Õues
Kirjuta oma sõnum siia ja saada see meile










