260 g/m² värvisublimatsiooniga taustvalgustusega materjal, sile kootud polüester, suurepärase valguse läbilaskvuse ja värviomadustega
260 g/m² värvisublimatsiooniga taustvalgustusega materjal, sile kootud polüester, suurepärase valguse läbilaskvuse ja värviomadustega
Toodete kirjeldus:
| Toote nimi | Värvi sublimatsiooniga taustvalgustusega materjal: sile kootud polüester |
| Kirjeldus | 100% polüester |
| Tint | Dye Sub Direct, Dye Sub paberiülekanne |
| Paksus | Keskmise raskusega |
| Värv | valge esiosa ja must tagaosa |
| Kaal | 260 g/m²±5g) |
| Taotlus | Õues, bänner, kootud ja kootud |
| Maksimaalne laius | 1,07 m/1,27 m/1,37 m/1,52 m |
| Standardpikkus | 100m/120m |
| Tarneaeg | 20-30 tööpäeva |
| Pakett | Kraftpaber / kõva toru |
Omadused:
1. Veekindel
2. Rebenemiskindel
3.Kiirkuivav
4. Keskkonnasõbralik
5. Hea läbitungivus
Rakendus:
1.võrgust aed
2. Aktiivriided
3. sulgedest lipud
4. Õues
Kirjuta oma sõnum siia ja saada see meile










