250gsm kootud blokeeriv kangas värvi sublimatsiooniks kahepoolsete blokeerivate lippude jaoks
250gsm kootud blokeeriv kangas värvi sublimatsiooniks kahepoolsete blokeerivate lippude jaoks
Toodete kirjeldus:
| Toote nimi | Kootud blokeeriv kangas kahepoolseks värvisublimatsiooniks |
| Kirjeldus | 100% polüester tekstuurne kolmekordselt kootud blokeeriv kangas |
| Tint | tindiprinter, digitaalprintimine |
| Paksus | Keskmise raskusega |
| Värv | valge/must/valge struktuur |
| Kaal | 250 g/m²±5g) |
| Taotlus | rippuvad varrukad, kahepoolsed lipud |
| Maksimaalne laius | 320 cm – 280 cm – 160 cm – 150 cm |
| Standardpikkus | 80m/100m/150m/hiigelrull |
| Tarneaeg | 20-30 tööpäeva |
| Pakett | Hkõva toru kootud kottide või õhumullkiledega |
Omadused:
1.PVC-vaba/ftalaadivaba
2. Rebenemiskindel
3. UV-vastane
4. Keskkonnasõbralik
5.Leegiaeglustaja
Rakendus:
1. Kodukaunistamine
2. kunstiline reproduktsioon
3. taustvalgustusega kangas
4. valguskast
Kirjuta oma sõnum siia ja saada see meile










