180gsm polüesterkangast värvi sublimatsiooniülekande trükkimine taustvalgustusega kangas laevalgusti jaoks
180gsm polüesterkangast värvi sublimatsiooniülekande trükkimine taustvalgustusega kangas laevalgusti jaoks
Toodete kirjeldus:
| Toote nimi | Polüesterkanga värvi sublimatsiooniülekande trükkimine taustvalgustusega |
| Kirjeldus | 100% polüestervärvi sublimatsioonikangas |
| Tint | Värvi sublimatsioonitint/ülekanne/lateks/UV |
| Paksus | Kerge kaal |
| Värv | Whitt |
| Kaal | 50–550 g/m²±5g) |
| Taotlus | bännerkangas/lipukangas |
| Maksimaalne laius | 1–3,2 m |
| Standardpikkus | 100m/120m |
| Tarneaeg | 20-30 tööpäeva |
| Pakett | Hkõva toru kootud kottide või õhumullkiledega |
Omadused:
1.PVC-vaba/ftalaadivaba
2. Rebenemiskindel
3. UV-vastane
4. Keskkonnasõbralik
5. Hea läbitungivus
Rakendus:
1. Kodukaunistus
2. Tekstiil-padi
3. sulgedest lipud
4. Õues
Kirjuta oma sõnum siia ja saada see meile










