100D Pongee lipukangas sublimatsioonivärvimine otse tindipritsiga 100gsm polüester tühi kangas pehme kergesti õmmeldav lipukangas
100D Pongee lipukangas sublimatsioonivärvimine otse tindipritsiga 100gsm polüester tühi kangas pehme kergesti õmmeldav lipukangas
Toodete kirjeldus:
| Toote nimi | 100D Pongee lipukangas sublimatsioonivärvimine |
| Kirjeldus | Oxfordi100% polüester |
| Tint | Dye Sub Direct, Dye Sub paberiülekanne |
| Paksus | Keskmise raskusega |
| Värv | Whitt |
| Kaal | 100 g/m²±5g) |
| Taotlus | Õues, bänner, kootud ja kootud |
| Maksimaalne laius | 90–320 cm |
| Standardpikkus | 100m/120m |
| Tarneaeg | 20-30 tööpäeva |
| Pakett | Hkõva toru kootud kottide või õhumullkiledega |
Omadused:
1. Veekindel
2. Rebenemiskindel
3.Kiirkuivav
4. Keskkonnasõbralik
5. Hea läbitungivus
Rakendus:
1.võrgust aed
2. Aktiivriided
3. sulgedest lipud
4. Õues
Kirjuta oma sõnum siia ja saada see meile










