100D Pongee Flagstof Sublimeringsfarvning Direkte Inkjet 100gsm Polyester Blankt Stof Blødt Let at Sy Flagstof
100D Pongee Flagstof Sublimeringsfarvning Direkte Inkjet 100gsm Polyester Blankt Stof Blødt Let at Sy Flagstof
Produktbeskrivelse:
| Produktnavn | Sublimeringsfarvning af flagstof med direkte inkjet 100 g/m² |
| Beskrivelse | 100% Polytester |
| Blæk | Dye Sub Direkte, Dye Sub Papir Transfer |
| Tykkelse | Letvægts |
| Farve | White |
| Vægt | 68 gsm/70 gsm/75 gsm/100 gsm/110 gsm |
| Anvendelse | Fforsinkelser,bannere,skærme |
| Maksimal bredde | 1,10/1,30/1,60/2,50/3,20 m |
| Standardlængde | 100m/120m |
| Leveringstid | 20-30 arbejdsdage |
| Pakke | Hhårdt rør med vævede poser eller luftboblefilm |
Funktioner:
1. Vandtæt
2. Rivefast
3. Hurtigtørrende
4. Vindtæt
5. God penetration
Anvendelse:
1. nethegn
2. Sportstøj
3. fjerflag
4. Udendørs
Skriv din besked her og send den til os










