100D Pongee tkanina za zastave, sublimacijsko bojenje, direktno inkjet štampanje, 100gsm poliesterska prazna tkanina, mekana tkanina za zastave, jednostavna za šivanje
100D Pongee tkanina za zastave, sublimacijsko bojenje, direktno inkjet štampanje, 100gsm poliesterska prazna tkanina, mekana tkanina za zastave, jednostavna za šivanje
Opis proizvoda:
| Naziv proizvoda | Tkanina za zastave, sublimacijsko bojenje, direktno inkjet bojenje, 100 g/m² |
| Opis | 100% politester |
| Tinta | Direktno subtlačno bojenje, transfer subtlačnog papira |
| Debljina | Lagana |
| Boja | Wbijela |
| Težina | 68 g/m²/70 g/m²/75 g/m²/100 g/m²/110 g/m² |
| Primjena | Fzaostaje,baneri,prikazuje |
| Maksimalna širina | 1,10/1,30/1,60/2,50/3,20 m |
| Standardna dužina | 100m/120m |
| Vrijeme isporuke | 20-30 radnih dana |
| Paket | Htvrda cijev s tkanim vrećama ili folijama s mjehurićima zraka |
Karakteristike:
1. Vodootporan
2. Otporno na kidanje
3. Brzo sušenje
4. Otporan na vjetar
5. Dobra penetracija
Primjena:
1. mrežasta ograda
2. Aktivna odjeća
3. zastave od perja
4. Na otvorenom
Napišite svoju poruku ovdje i pošaljite nam je










