Ulgurji oq qog'oz rulosi yuqori sifatli 100 gsm moslashtiriladigan o'lchamdagi yuqori uzatish tezligiga ega Jersi sublimatsiya bosma matolari to'qimachilik
Ulgurji oq qog'oz rulosi yuqori sifatli 100 gsm moslashtiriladigan o'lchamdagi yuqori uzatish tezligiga ega Jersi sublimatsiya bosma matolari to'qimachilik
Mahsulotlar tavsifi:
| Mahsulot nomi | Yuqori uzatish tezligiga ega Jersi sublimatsiya bosma matolari to'qimachilik |
| Tavsif | Tarqalgan siyoh va poliester matoga qo'llaniladi |
| Siyoh | Dye Sub Direct, Dye Sub qog'oz o'tkazmasi |
| Qalinligi | O'rtacha vazn |
| Rang | Wurmoq |
| Og'irligi | 40/50/60/70/90/100gsm(±5g) |
| Ilova | Fkechikishlar,bannerlar |
| Maksimal kenglik | 24" 36" 44" 60" 63" 64" 72" |
| Standart uzunlik | 100m/120m |
| Bajarish vaqti | 20-30 ish kuni |
| Paket | Hto'qilgan sumkalar yoki havo pufakchalari plyonkalari bo'lgan ard naychasi |
Xususiyatlari:
1. Suv o'tkazmaydigan
2. Yirtilishga chidamli
3. Tez quriydi
4. Shamolga chidamli
5.Yaxshi penetratsiya
Ilova:
1. to'rli panjara
2. Faol kiyimlar
3. patli bayroqlar
4. Tashqarida
Xabaringizni shu yerga yozing va bizga yuboring










