Sublimatsiya Chop etish uchun Polydex Mato Sublimatsiya Rulosi 100% Polyester Interlock Jersi Oq Mato
Sublimatsiya Chop etish uchun Polydex Mato Sublimatsiya Rulosi 100% Polyester Interlock Jersi Oq Mato
Mahsulotlar tavsifi:
| Mahsulot nomi | Sublimatsiya Chop etish uchun 100% Polyester Interlock Jersi Oq Mato Polyester Sublimatsiya Rulosi |
| Tavsif | 100% poliester trikotaj mato, to'r |
| Siyoh | Dye Sub Direct, Dye Sub qog'oz o'tkazmasi |
| Qalinligi | Yengil vazn |
| Rang | Wurmoq |
| Og'irligi | 145 gsm(±5g) |
| Ilova | Tent, Avtomobil, Kiyim, Sumka, Choyshab, Ko'rpa |
| Maksimal kenglik | 58/60" |
| Standart uzunlik | 100m/120m |
| Bajarish vaqti | 20-30 ish kuni |
| Paket | Hto'qilgan sumkalar yoki havo pufakchalari plyonkalari bo'lgan ard naychasi |
Xususiyatlari:
1.PVXsiz / Ftalatsiz
2. Yirtilishga chidamli
3.anti-UV
4. Ekologik toza
5.Yaxshi penetratsiya
Ilova:
1. to'rli panjara
2. plyaj bayroqlari
3. patli bayroqlar
4. Tashqarida
Xabaringizni shu yerga yozing va bizga yuboring










